Sprzątanie biur

Sprzątanie firm – Poznań i okolice. Jeśli nie masz czasu, by wynieść śmieci, lustro w pomieszczeniu socjalnym przybrało szarą barwę a kurz i pył nie pozwalają Wam skupić się na pracy skontaktuj się z nami. Czyste biuro to wizytówka dla całej Twojej firmy – warto o nią zadbać.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem biur / firm na obszarze Poznania i w najbliższych jego okolicach.

W skład oferowanych przez nas usług sprzątania firm wchodzą:

  • gruntowne czyszczenie powierzchni podłogowych,
  • pranie, odkurzanie, trzepanie, zamiatanie i mycie,
  • usuwanie brudu i kurzu,
  • opróżnianie pojemników na śmieci,
  • mycie okien oraz wszelkich powierzchni szklanych, w tym luster.

Na życzenie Klienta sprzątamy również firmowe pomieszczenia socjalne oraz sanitarne. Zakres oraz harmonogram prac ustalany jest indywidualnie w trakcie uzgadniania szczegółów zlecenia.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że wysprzątane biuro wpływa na wydajność pracy pracowników, a także na postrzeganie całej firmy przez klientów oraz kontrahentów.

Powierz nam sprzątanie powierzchni firmy i ciesz się perfekcyjnie czystym wnętrzem przez długi czas.


Cennik

Sprzątanie biur i firm
od 1,50 zł/m2
Czyszczenie krzeseł
od 5,00 zł/szt
Czyszczenie puf
od 10,00 zł/m2
Czyszczenie foteli
od 20,00 zł/szt
Czyszczenie sof i kanap
od 50,00 zł/szt
Czyszczenie narożników
od 95,00 zł/szt

 

Potrzebujesz konkretów ? Skontaktuj się z nami!

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycene. Napisz lub zadzwoń do nas a ustalimy szczegóły naszej współpracy !

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 


 

Sprzątanie biur – doświadczenie i kompetencje
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży sprzątania firm, działamy na terenie Poznania oraz najbliższych okolic – naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych i prywatnych z całej Wielkopolski. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy sprzątanie biur, sprzątanie firm – utrzymanie w nienagannej czystości wszystkich pomieszczeń związanych z Twoim biznesem. Stanowimy profesjonalną ekipę wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby siedziba Twojej firmy mogła stanowić wizytówkę przedsiębiorstwa. Jeśli więc szukasz kogoś godnego zaufania – już teraz sprawdź, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

Zaangażowanie i bogata oferta
Szczególną wagę przykładamy do tego, aby w naszej ofercie znalazło się absolutnie wszystko, co może okazać się potrzebne do tego, aby biuro mogło lśnić czystością. Naszą ofertę – sprzątanie biur Poznań – dodatkowo charakteryzuje elastyczność – chętnie podejmiemy się także innych zadań w ramach indywidualnie dopasowanej wyceny. Z nami nie będziesz musiał o nic się martwić – praca w biurze każdego dnia będzie komfortowa, a przyjmowani przez Ciebie goście będą zachwyceni wyglądem tego miejsca podczas spotkań biznesowych. Wobec tego – nie zwlekaj, daj nam znać, że jesteś zainteresowany naszą ofertą, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy indywidualną propozycję. Z nami Sprzątanie firm Poznań to nie problem.