Sprzątanie domów

Sprzątanie domów i mieszkań na obszarze Poznania to usługa dedykowana przede wszystkim podmiotom prywatnym. Zależnie od potrzeb i wymagań Klienta, bez trudu wysprzątamy każde pomieszczenie.

Zakres prac porządkowych obejmuje między innymi:

  • gruntowne odkurzanie i mycie podłóg,
  • czyszczenie dywanów oraz wykładzin,
  • ścieranie kurzu i zanieczyszczeń z mebli, urządzeń RTV,
  • czyszczenie powierzchni szklanych, w tym luster,
  • mycie okien,
  • ścieranie parapetów i grzejników,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • gruntowne czyszczenie i dezynfekcja urządzeń oraz armatury sanitarnej znajdujących się w łazience oraz ubikacji,
  • mycie ścian, a także
  • ścieranie kurzu z lamp i sufitów.

Na życzenie Klienta sprzątamy również pomieszczenia przyległe do domu czy mieszkania, w tym: magazynki, pomieszczenia gospodarcze i socjalne oraz garaże. Używamy wysokiej jakości środków, dedykowanych do odpowiedniej powierzchni. Nasze detergenty posiadają wszelkiego rodzaju atesty, a co za tym idzie są całkowicie bezpieczne w użyciu.


Cennik

Sprzątanie domów
od 1,70 zł/m2
Czyszczenie krzeseł
od 5,00 zł/szt
Czyszczenie puf
od 10,00 zł/m2
Czyszczenie foteli
od 20,00 zł/szt
Czyszczenie sof i kanap
od 50,00 zł/szt
Czyszczenie narożników
od 95,00 zł/szt

 

Potrzebujesz konkretów ? Skontaktuj się z nami!

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycene. Napisz lub zadzwoń do nas a ustalimy szczegóły naszej współpracy !

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 


 

Usługi sprzątania domów stały się bardzo popularne. W szczególności w obszarze Poznania można znaleźć bardzo wiele przedsiębiorstw, które wykonują odpłatne sprzątanie mieszkań. Zatem jaki jest główny zakres prac tych firm? Co można znaleźć w ich ofercie?

Sprzątanie mieszkań – zakres prac
Najczęściej jest to podstawowe sprzątanie, które obejmuje wycieranie kurzu oraz odkurzanie, jak również mycie podłóg. W zależności od ustalonego zakresu prac, myta jest również cała łazienka oraz kuchnia – często w zakres prac wchodzi także pranie dywanów, jeżeli takie znajdują się na mieszkaniu.

Toaleta bardzo ważna
Czyszczenie toalety wykonywane jest w takim samym zakresie jak poprzednich pomieszczeń. Oczywiście podczas mycia toalety oraz łazienki do czyszczenia wykorzystywane są silniejsze środki chemiczne. Ponadto w zależności od potrzeby wykonywane jest także usuwanie kamienia z wszystkich zanieczyszczonych powierzchni.

Kuchnia również istotna
W kuchni w ramach sprzątania wykonywany jest podstawowy pakiet usług. Oczywiście do mycia zlewu znajdującego się w tym pomieszczeniu również użyte są silniejsze środki, tak jak w przypadku umywalki w łazience. Dodatkowo w przypadku silnych zabrudzeń z tłuszczu kuchenka jest czyszczona w podobny sposób – odpowiednimi środkami chemicznymi lub gorącą parą pod wysokim ciśnieniem.

Wysokie jakości usługi – sprzątanie domów Poznań – są oferowane przez wiele różnych przedsiębiorstw. Bardzo istotne niezależnie od renomy firmy, jest tutaj zawarcie umowy jasno precyzującej zakres prac wchodzący w sprzątanie mieszkań. Poznań, Gniezno, Szamotuły czy Konin – w każdym polskim mieście można znaleźć szereg wyspecjalizowanych w sprzątaniu firm – jeśli wybrana przez nas nie będzie skłonna do sformalizowania zlecenia nie będzie większym problemem znalezienie innej – również w naszej bezpośredniej okolicy.