Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy Państwu usługi związane z sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych na terenie całego Poznania i okolic.

Dbamy nie tylko o klatki schodowe, ale również pomieszczenia gospodarcze, parkingi, garaże oraz przyległe do wspólnoty tereny zielone i chodniki – zakres czynności ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, szereg doskonałej jakości detergentów, a także duże doświadczenie. Sprzątamy szybko, dokładnie i rzetelnie. Nie tylko myjemy i zamiatamy klatki schodowe, korytarze, piwnice, suszarnie, strychy i pomieszczenia przyległe, ale również zajmujemy się myciem szyb i powierzchni szklanych, myciem okien, parapetów i grzejników, myciem oświetlenia oraz deratyzacją budynku.

Zadbamy także o tereny zewnętrzne, przyległe do wspólnoty: place, parkingi, chodniki, altany śmietnikowe. Wykonujemy wszystkie czynności, podyktowane pogodą: grabienie liści, odśnieżanie chodników, utrzymanie dojazdów do budynku etc.


Cennik

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
od 1,50 zł/m2

 

Potrzebujesz konkretów ? Skontaktuj się z nami!

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycene. Napisz lub zadzwoń do nas a ustalimy szczegóły naszej współpracy !

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 


 

Wspólnota mieszkaniowa to wszyscy właściciele, których lokale wchodzą w skład jednej nieruchomości. Choć teren wspólnoty nie jest przyporządkowany tylko i wyłącznie jednej osobie, często z jego uporządkowaniem jest bardzo duży problem. Zatem w jaki sposób utrzymać go w czystości?

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Poznań
Wbrew pozorom utrzymanie czystości we wspólnocie mieszkaniowej jest bardzo trudne. Dlatego w ofertach serwisów sprzątających znajdują się różnorodne usługi, z których korzysta coraz więcej zarządców tego typu obiektów.

W ramach usługi nasz serwis podejmuje się zamiatania, mycia oraz dezynfekcji klatki schodowej, jak również zejścia do piwnicy. Dodatkowo myte są okna oraz czyszczone wycieraczki. Serwis w zależności od potrzeb klienta zadba również o tereny zielone przyległe do wspólnoty.

Toalety również istotne
Oprócz zamiatania i odkurzania w łazience, wykonywane jest także kompleksowe mycie posadzek i wszelkich innych powierzchni odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi. Dzięki temu cała łazienka zostaje nie tylko oczyszczona ale również zdezynfekowana. Wykorzystując specjalistyczne środki czystości dokładnie oczyszczone zostają również sanitariaty.

W trosce o jak najlepszy wygląd terenu wspólnoty mieszkaniowej, warto zdecydować się na jego systematyczne sprzątanie. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług popularnych serwisów, które dzięki specjalistycznym środkom chemicznym oraz wykwalifikowanym pracownikom zadbają o to, aby wokół naszych mieszkań, jak również przed klatką schodową było czysto i schludnie. Poszukując odpowiedniego serwisu sprzątającego wspólnoty mieszkaniowe przykładowo w obszarze Poznania, warto dokładnie sprawdzić ich ofertę oraz referencje.